Pages

24 Mart 2014 Pazartesi

Ev gezmesi:)

Blog ziyaretçilerimin genel olarak evlilik hazırlıkları içinde olan gelinler olduğunu biliyorum:) Kendi ev dekorasyonumu ve bu zorlu karar verme sürecimi detaylı olarak buradan paylaşmıştım. Şimdide sizlere yardımcı olması, aklınızda fikirler oluşması için blogda yeni bir yazı dizisi oluşturmaya karar verdim:) İzleyicilerimin arasından benimle fotoğraflarını paylaşanların evlerini gezeceğiz sizlerle. Kendi evinin fotoğraflarını gönderip, buradan fikir edinmeye çalışan heyecanlı gelin adaylarıyla paylaşmak isteyenler bana cici evlerinin fotoğraflarını yollayabilirler. Fotoğrafları pempegonlumsende@hotmail.com adresine yollayabilirsiniz.
Bu giriş yazısından sonra sizleri sevgili Esin Hanım'ın evine misafir ediyorum:) Buyrun country tarzda çiçekli tatlı bu evin fotoğraflarına beraber bakalım.
Esin Hanım'a bu güzel evinde geçireceği mutlu, huzurlu yıllar diliyorum. Fotoğrafları bizimle paylaştığı için teşekkür ediyorum. Haydi paylaşın size de misafir olalım:) pempegonlumsende@hotmail.com

5 yorum:

Sen ve Ben dedi ki...

Kırmızı koltuklara bayıldım markası ne acaba ?

the bircan dedi ki...

cok bgendım nehos bır ev*-*

mavii dedi ki...

offfff mutisss bi evmisss bayildim sahiden mutlulukla otursun:)

Tugba M dedi ki...

çok güzel güle güle otursun :)
bende hazırlık aşamasındayım mayısta düğünüm olacak düğünden sonra bende misafirliğe beklerim :)

mayastil mobilya'da şu an yatak odam yapılıyor sizin sayenizde ve emresra sayesinde gittiğimi söyledim..heyecanla bir an önce yapılıp evime gelmesini bekliyorum :)

FERİDECO dedi ki...

Evinde çok mutlu olsun çok harika bir ev haline getirmiş

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...